Staňte se součástí našeho týmu

Aktuální výběrová řízení

Využijte jedinečnou možnost nadstandartního platového ohodnocení.

Team leader

Požadujeme:

  • samostatnost,
  • komunikativnost,
  • kreativní myšlení,
  • chuť kariérního růstu,
  • schponost budovat svůj vlastní tým.

Nabízíme:

  • nadstandartní provizní ohodnocení,
  • firemní výhody a benefity,
  • možnost osobnostního rozvoje.

Více informací na: lukas.danek@obchod.wuestenrot.cz

Obchodní zástupce

Obchodní zástupce pro naše pobočky v Prostějově a Olomouci.

Profil vhodného kandidáta:

  • SŠ/VŠ
  • dobré komunikační schopnosti, smysl pro obchod, umění jednat s lidmi
  • samostatnost, organizační schopnosti, uživatelská znalost MS Office

Rámcová náplň činnosti:

  • metodicko – informační poradenství v rámci pojistných a bankovních produktů společností Wüstenrot
  • servis klientům; poradenství pro klienty
  • ověřování pravosti podpisů a listin v souladu s vnitřními předpisy

Nabízíme:

  • kvalifikovanou pracovní příležitost s nadstandartním ohodnocením
  • systém propracovaného vzdělávání
  • možnost dalšího odborného růstu a seberealizace
  • zázemí stabilní společnosti

Více informací na: lukas.danek@obchod.wuestenrot.cz

Pro informace, pomoc
či sjednání volejte:

724 133 380

Zavoláme vám

Vyplněním tel. čísla souhlasíte s jeho využitím společností Wüstenrot - stavební spořitelna a.s. za účelem nabídky služeb a produktů Wüstenrot po dobu 30 dnů.